Kurs energetyczny w zakresie Grupy 1, 2 i 3 - zapisy na termin 19 listopada

W dniu 19 listopada 2018 roku odbędzie się w naszym Centrum kurs umożliwiający odnowienie lub uzyskanie świadectw kwalifikacyjnych w zakresie E (eksploatacji) i/lub D (dozoru) w obrębie Grupy 1, 2 oraz 3.

Osoby zainteresowanie udziałem zapraszamy do zapisów:

mailowo - wysyłając zgłoszenie na adres beata.kmiecik@csz.pl lub pod numerem telefonu: 12 289 04 05
Kurs lutowania ręcznego - 26.11.2018 r.

W dniu 26 listopada br odbędzie się jednodniowy kurs lutowacza ręcznego miedzi i aluminium - lutowanie twarde i miękkie metodą kapilarną.

Osoby zainteresowane udziałem w tym kursie zapraszamy do zapisów: email: beata.kmiecik@csz.pl a także pod numerem telefonu: 12 289 04 05.

ZAPRASZAMY!
Zdobądź tytuł Mistrza lub Czeladnika!

Mamy jeszcze wolne miejsca w edycji jesiennej kursu dla monterów sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.

Uczestnicy spełniający kryteria będą mogli po zakończeniu kursu przystąpić do egzaminu państwowego i uzyskać tytuł Mistrza i/lub Czeladnika w zawodzie monter (sieci), instalacji i urządzeń sanitarnych.


Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zapisów pod numerem tel. 12 289 04 05 lub mailowego na adres beata.kmiecik@csz.pl
Nowe koszty egzaminów kwalifikacyjnych

Od 1 stycznia 2018 cena 1 egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne (eksploatacja lub dozór) wynosi 210,00 zł.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci opłata egzaminacyjna wynosi 10% minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników, obowiązującego w dniu złożenia wniosku.
CERTYFIKAT ISO 29990:2010 - System Zapewnienia Jakości Kształcenia

certificate_2017_400
Nowe koszty egzaminów kwalifikacyjnych

Od 1 stycznia 2017 cena 1 egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne (eksploatacja lub dozór) wynosi 200,00 zł. Spowodowane jest to wzrostem minimalnego wynagrodzenie do poziomu 2000,00 zł (Dz. U. z 2016 roku, poz. 1456).

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci opłata egzaminacyjna wynosi 10% minimalnego wynagrodzenia za pracę pracowników, obowiązującego w dniu złożenia wniosku.
SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ISO 29990:2010

Szanowni Państwo,

z dumą pragniemy poinformować, że od dnia 20 czerwca 2016 nasza firma wdrożyła System Zapewnienia Jakości Kształcenia oparty o wymagania normy ISO 29990:2010. Działając w oparciu o politykę jakości ISO 29990:2010 pragniemy dostarczyć naszym klientom usługi przygotowanie rzetelnie i profesjonalne. Wybierając kursy prowadzone przez nasze Centrum mogą Państwo mieć pewność, iż oferta spełni Wasze oczekiwania i jest przygotowana z należytą starannością.

Wdrożenie Systemu Jakości ISO stanowi przypieczętowanie naszych starań aby oferowane usługi były na najwyższym poziomie.
ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA W BOCHNI

W dniu 27.06 b.r. dobiegło końca kilkudniowe szkolenie pt. "Obsługa i eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV" organizowane na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni. W kursie uczestniczyło 15 osób, wszyscy zdali pozytywnie egzamin i uzyskali kwalifikacje w zakresie G1. Serdecznie gratulujemy kursantom pozytywnych wyników i życzymy owocnego poszukiwania pracy!

 

Fotorelacja z kursu:

 

dscn1467_400

dscn1474_400

dscn1485_400

dscn1487_400

dscn1488_400

 

 

 
ZAKOŃCZENIE KURSU MISTRZOWSKIEGO

W niedzielę 5 czerwca br. zakończyła się wiosenna edycja kursu mistrzowskiego dla instalatorów. Program został zrealizowany na 6 zjazdach a osoby spełniające kryteria egzaminacyjne w dniach 6,7 czerwca przystąpiły do państwowych egzaminów nadających im tytuł czeladnika lub mistrza w zawodach monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych lub monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Z 27 osób przystępujących do egzaminów wszystkie uzyskały pozytywny wynik zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Dla nas jako organizatorów kursu nie ma lepszego potwierdzenia poziomu przeprowadzonych zajęć jak właśnie 100% zdawalności na egzaminach przed zewnętrzną komisją.

W anonimowych ankietach wypełnianych przez kursantów na ostatnim zjeździe nasi wykładowcy są poddawani końcowej ocenie. Uzyskane oceny pozwalają nam na stały monitoring poziomu przeprowadzania poszczególnych zajęć. W zakończonej edycji kursu wykładowcy uzyskali wysokie pozytywne oceny co bardzo nas cieszy.

 Wszystkim naszym słuchaczom gratulujemy uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych i życzymy wytrwałości w pracy oraz niesłabnącej chęci poszerzania swoich kwalifikacji i zdobywania nowych kompetencji zawodowych.

Zespół Centrum Szkolenia Zawodowego

grupowe_4001_400_032_400_01

 

 
certyfikat

cert.dobr_400
Kucharz

skmbt_c36016031015500_400_01
AKREDYTACJA!

Drodzy Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, iż dnia 23 października 2015 r. Centrum Szkolenia Zawodowego otrzymało akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty w zakresie: Kursu przygotowawczego do egzaminów na uprawnienia elektroenergetyczne Gr. I i energetyczne Gr. II i III.

 

Aby zobaczyć decyzję kliknij poniżej:

AKREDYTACJA
KURS DLA MONTERÓW SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH!

Szanowni Instalatorzy.

W sobotę 26 września rozpoczęliśmy kolejny w tym roku kurs dla Instalatorów. Drugi zjazd w edycji jesiennej już za nami. Bacznie obserwujemy przebieg szkolenia, aby dobrze przygotować uczestników do pomyślnego zdania egzaminów zawodowych. Celem kursów organizowanych jest kompleksowe przygotowanie do pracy instalatorów, poziom wiedzy uczestników jest wysoki. Centrum Szkolenia Zawodowego mając duże doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkoleń poprawia i doskonali tematykę kursów, aktualizuje treści, mobilizuje wykładowców. Staramy się, aby kolejne kursy były lepsze od poprzednich. Kierując się tą zasadą zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania i dobrze przygotowujemy do egzaminów.

 

 endkurscszm_400 

Zapraszamy kandydatów na kolejne kursy już w edycji wiosennej 2016r.!
Nasze aktualne szkolenia!

"KURS OBSŁUGI KASY FISKALNEJ"

kkk_400

kk_400

k_400

 
Fotorelacja z kursów

"Kurs obsługi wózka jezdniowego"

w1_400

w3_400

w2_400


>czytaj dalej<


Drodzy Mistrzowie, absolwenci Centrum Szkolenia Zawodowego !

Nadeszła pora aby przekazać Wam dobrą wiadomość.
Po podpisaniu przez Prezydenta RP w dniu 10 czerwca 2014 r. ustawy z dnia 9.05.2014 r. o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych (Dz. U. 2014 poz. 768) wprowadzono korzystny zapis w Ustawie Prawo budowlane w zakresie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie – dostępu do tzw. „Uprawnień budowlanych”.
Już nie tylko osoby z tytułem inżyniera lub magistra inżyniera mogą ubiegać się o uprawnienia budowlane ale ponownie technicy oraz MISTRZOWIE uzyskali takie prawo.
Wymagana ustawą praktyka zawodowa w kierowaniu robotami budowlanymi dla techników i mistrzów  wynosi 4 lata (po 1800 godzin rocznie). Piszący sprawozdanie z praktyki zawodowej muszą o tym pamiętać.


>czytaj dalej<


Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno - Szkoleniowych

Drodzy Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, iż jako dwunasta firma szkoleniowa w Małopolsce otrzymaliśmy znak jakości MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno - Szkoleniowych). Otrzymany znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług.